Alentrada

  • Тел: +380 (66) 060 47 06;
  • +380 (93) 002 43 99

Проект "Студії вишуканих мистецтв"

venice"Студії вишуканих мистецтв" - це серія заходів театру історичного танцю «Al’entrada», що має на меті знайомити глядачів зі старовинним мистецтвом світу. Зокрема, ми знайомимо з історією танцю, музики, театру, костюму, декоративного-прикладного та образотворчого мистецтва.

Заходи, які відбулися:

"Святкова культура Середньовіччя" - інтерактивна лекція для дітей, присвячена питанням старовинних розваг: театру, карнавалам, балам та танцям. Захід відбувся 2 березня 2013 р. у Київському палаці дітей та юнацтва.

"Культура епохи Ренесанс" - оглядова лекція з образотворчого мистецтва, етикету, костюму, музики, театру й танцю Європи XVI ст. з наочною демонстрацією матеріалів та майстер-класами. Захід відбувся 16 грудня 2012 р. у Київському палаці дітей та юнацтва.

"Гостини в ясновельможного панства" - вечір, присвячений українській культурі XVII ст. Захід відбувся 11 червня 2011 року в Національному музею українського народного декоративного мистецтва. 

"Один день з життя чарівної венеціянки" - маленька подорож до Венеції XVI ст. Вечір відбувся в Музеї мистецтв ім.Богдана та Варвари Ханенків 19 березня 2011 року.

"Танці епохи Ренесанс" - перший захід із серії "Студії вишуканих мистецтв", що відбувся в Донецькому національному медичному університеті і включав у себе лекцію з історії танцю, виступ "Les Femmes de Renaissance" та майстер-класи з танців XVI ст.

You are here Театр танца Студии изящных искусств