Alentrada

  • Тел: +380 (66) 060 47 06;
  • +380 (93) 002 43 99

Вчимося танців Ренесансу!

Зачитуєтесь історичними романами? Мрієте додати до вашого життя трохи чарівності й казки?

 

Запрошуємо вас на заняття студії при Театрі історичного танцю «Al’entrada»! Деталі...

 

Запрошуйте в гості!

У житті постійно відбуваються приємні події, і  ми будемо раді відзначити їх разом із Вами! У нашому репертуарі близько півсотні номерів, десятки костюмів і тисячі ідей, що чекають на спільну з Вами реалізацію! 

 

Замовити артистів

Про нас

Про наші заходи - минулі й майбутні - можна дізнатися на сторінці Афіші й чутки.

 

А тут можна детальніше познайомитися з напрямками нашої дільності. 


Бажаєте підписатися на розсилку й бути в курсі наших заходів? Напишіть нам!

 

Retina 4145Вітаємо Вас на сторінці театру історичного танцю «Al'entrada»!

«A l’entrada de temps clar» - це середньовічна європейська карнавальна пісня, яка розповідає про початок нового життя та пробудження природи. Вона лунає як заклик танцювати, веселитися й радіти життю. «Алентрада» запрошує Вас в часи Середньовіччя, Ренесансу, українського та європейського Бароко, і навіть в Японію та ретро-кабаре!

Ми займаємося дослідженням, відтворенням та інтерпретацією історичного танцю, старовинного співу, театру й костюму. Ми з радістю ділимося досвідом і самі постійно навчаємося. Ми експериментуємо, влаштовуємо вечірки, гастролюємо мандрівним театром, граємося з вогнем і радіємо життю. Наш основний принцип – робити старовинне мистецтво доступним і зрозумілим сучасному глядачеві, створювати атмосферу свята. La Vida en Público!

Наша діяльність

veela anya

Театр історичного танцю "Алентрада" з'явився на світ, щоб дарувати людям радість і творити казку.

Де нас можна побачити? Ми подорожуємо фестиваліями, виступаємо в музеях, ведемо студію старовинних танці, а також влаштовуємо власні вистави.

Детальніше...

Театр історичного танцю «Al’entrada»

Бал-карнавал "Секреты венецианских масок"

ava fbНачинается масленичная неделя, а это значит, что в Венеции яркими красками загорается карнавал!

Мы предлагаем вам вместе с нами окунуться в карнавальную атмосферу старинной Венеции, в годы наивысшего расцвета итальянской карнавальной культуры - конец 18 века.

Детальніше...

Оренда костюмів і реквізиту

Вам хочеться відчути себе на кілька віків у минулому? Для цього можна просто приміряти старовинне вбрання, стилізоване або реконструйоване по бажаній Вами епосі. Взяти костюм в оренду або пошити власний можна в нашій реквізиторній майстерні.

Наші дослідження

Займатися відтворенням старовинного танцю, театру, епохи загалом, можна лише спираючись на історичні матеріали. Саме тому ми постійно навчаємося й самі проводимо дослідження. Ознайомитися з нашими статтями можна у розділі Скарбничка премудростей.

Фотографії мрії

Фотографії можуть бути чарівними спогадами або справжніми витворами мистецтва. Нам пощастило, що з нами працює казковий фотограф Галина Aster, послуги якої ми рекомендуємо і Вам! Із нею Вам буде просто й приємно створювати власну казку!

Студії вишуканих мистецтв

"Студії вишуканих мистецтв" - це серія заходів театру історичного танцю «Al’entrada», що має на меті знайомити глядачів зі старовинним мистецтвом світу.

"Студії..."