• Мореск’єри
  мандрівні артисти Середньовіччя

  Веселі танцівники-мореск’єри запросять вас до казки, у якій кожен юнак може перетворитися на принца, а будь-яка прекрасна принцеса - танцювати на ярмарках. Ласкаво просимо до середньовічного мандрівного театру!

 • Скоморохи

  Ласкаво просимо на банкет до древнього Києва! На вас чекає захоплююча танцювальна вистава "Старокиївські веселощі" про веселих скоморохів, міфічних тролів та чудернацьких створінь.

 • Моріски
  східна шоу-програма на ходулях

  Дивовижна танцювальна вистава-калейдоскоп. Вишукана хореографія з використанням різноманітного реквізиту, яким майстерно володіють артисти театру на ходулях.

Ренесанс

Мрія багатьох романтиків - танцювати на балу епохи Відродження - ближче, ніж здається! Чарівний блиск костюмів, історична музика й танці перенесуть вас в часи великої королеви Єлизавети І й розкішного сімейства Борджіа.

Українське бароко

Як гуляла шляхта? Що носила і де танцювала? Повернення до традицій нашого народу в танцювальних замальовках в стилістиці українського бароко.

Венеційський карнавал

Велікани-ходулісти в строкатих костюмах і масках втілять в життя дитячі мрії про мандрівний цирк і карнавальну ходу. Яскравий спектакль, принизаний духом Комедії дель Арте, оповідає про Арлекіна, Коломбіну і інших персонажів барочного театру.

Кабаре

Подорож просто на сцену легендарного Мулен-руж або на вечірку до Великого Гетсбі. Прекрасні танцівниці ретро-кабаре виконають канкан, чарльстон і навіть Мурку.

Вогняне та неонове шоу

Палаючі мечі, яскравий неон, акробатичні трюки та складні танцювальні підтримки цього шоу зроблять унікальною будь-яку вечірку. Це не просто вогненне шоу - це танці з вогнем, що зачаровують.

Танці народів світу

Чудова ідея для корпоративної вечірки або традиційного свята. Веселі народні танці створять дружню атмосферу і об'єднають усіх у загальному крузі.

Бали та вечірки

Історичний бал або ретро-вечірка? Подорож у французький палац або на Дикий Захід? Ваші грандіозні задумки та сміливі ідеї легко реалізуються за допомогою професіоналів.

Ходулісти й анімація

Зустріч гостей на ходулях, фото з глядачами на тлі вашого логотипу, дитяча й доросла анімаційні програми в компанії високих людей, які дарують людям радість. Ласкаво просимо в країну велетнів!