Кабаре

Бризки шампанського та блиск шовкових суконь.

Це КА-БА-РЕ, дитинко!

Танцюємо в стилі ретро.

Танці кабаре: замовити канкан або пристрасне танго в Києві

Гарячі та відверті, веселі та смішні, під музику, знайому нам з дитинства, ці танці подарують відмінний настрій і заряд позитиву на весь вечір.

Артисти театру Al’entrada пропонують подорож просто в легендарний Мулен Руж, на вулиці гангстерського Гарлема або на прийом до Великого Гетсбі. Звабливість костюмів, блискучий вокал, цікаві інтерактивні конкурси й танцювальні майстер-класи зроблять будь-яке свято барвистим і незабутнім.

Виберете вечірку “під ключ” чи, можливо, двогодинний мюзикл “Сім кімнат: кабаре між часом і простором”?
Шарм дореволюційного міста живе в музиці й танцях блатної Шулявки й єврейського Подолу. “Мурка” танцюватиме для вас на столі, торговки з Житнього ринку принесуть “Бублички”, прима заспіває білогвардійські романси про любов і виконає старовинне українське танго.

Здійсніть подорож по уявному трамвайному маршруту №7, прямо до вар'єте часів Булгакова під назвою “Старокіевськоє кабаре “МАРМУЛЯДЪ”.

Замовити богемну вечірку в стилі ретро

Навіть кілька номерів у стилістиці кабаре додадуть вашій вечірці особливий шарм. Що вже мовити про повну шоу-програму з вокалом і інтерактивами?

Монмартр? Бродвей? Затишне кабаре на Прорізній? Здійсніть подорож крізь час і простір в епоху народження джазу та розквіт богемного життя.

Галерея

#Instagram

Відвідайте наш канал

#VK

Відвідайте наш канал

#Youtube

Відвідайте наш канал

#Facebook

Відвідайте наш канал