Ходулісти і анімація

Сенсація! Поспішайте в наш цирк!

Люди-велетні в місті!

Барвисті і яскраві ходулісти Києва: циркова програма на ходулях і весела анімація.

Якщо ви шукайте цікаві номери артистів оригінального жанру в Україні, або хочете здивувати гостей двометровою хостес або танцюючим на ходулях аніматором, то перформери театру Al'entrada - це те, що потрібно!

Історичні та казкові персонажі оживають на ходулях: виберіть свого!

Арлекін, П'єро та Коломбіна готові показати своє екстремальне танцювальне шоу. Мовчазні і загадкові учасники Венеціанського карнавалу в чудових костюмах і закритих масках стануть незвичайним доповненням свята.
Зробіть фото дитини на руках у двометрового Принца або станцюйте хоровод разом з величезним метеликом. Прекрасна ідея на дитячий День народження, Новий рік, або Хеллоуїн.
Середньовічний мандрівний цирк тепер в Україні! Яскраві й безпосередні ходулісти створять атмосферу живого середньовічного ярмарку та принесуть радість вам і гостям вашого свята. А можна ще й з вогнем!

Професійні циркові артисти на свято

Ходулісти театру виступали на вуличних фестивалях по всьому світу. Як справжні мандрівні артисти, вони зривали оплески в Голландії і Німеччині, Литві та Польщі, в Японії та на Кіпрі. Із величезною радістю вони прикрасять ваше весілля, дитячий день народження або зустрінуть гостей вашого заходу.

Це буде яскраво, цікаво і професійно!

Галерея

#Instagram

Відвідайте наш канал

#VK

Відвідайте наш канал

#Youtube

Відвідайте наш канал

#Facebook

Відвідайте наш канал