Скоморохи

Сьогодні, лише сьогодні: у палаці танцюють скоморохи!

На свято до Київської Русі

Яскраві та веселі танці скоморохів: шоу-програма та анімація для дітей і дорослих

Універсальні артисти слов'янського середньовіччя - скоморохи - танцювали на бенкетах і народних гуляннях, веселили гостей при дворі у князя Володимира, а тепер готові влаштувати справжнє свято вам. Ласкаво просимо в Древній Київ разом з театром Al'entrada!

Захоплююча танцювальна казка про веселих скоморохів, міфічних тролів та чудернацьких створінь. Швидка зміна костюмів, жонглювання прапорами, танці на ходулях та неординарний сюжет привернуть увагу глядачів різного віку від початку і до кінця.

Скоморохи покличуть вас водити старовинні хороводи, грати в рухливі танцювальні ігри та веселитися, як колись веселилися на Різдво, Масляну, Івана Купала та інші стародавні українські свята часів Київської Русі.

Бенкетуймо! Гайда веселиться разом зі скоморохами!

Скоморохи - це ідеальна шоу-програма, що прикрасить на традиційні гуляння на вулиці чи в залі. Яскравий спектакль для дітей і дорослих перенесе в княжі часи, коли господарі влаштовували бенкети та розливали солодкі меди.

Носії давніх традицій познайомлять вас з дивовижним світом древньої волшби та своєю танцювальною майстерністю. Всяк танцює, та не так, як скоморох!

Галерея

#Instagram

Відвідайте наш канал

#VK

Відвідайте наш канал

#Youtube

Відвідайте наш канал

#Facebook

Відвідайте наш канал